Jobstap zoekt werk en geeft jobcoaching aan mensen met een Autisme spectrum stoornis. Wij kijken naar wat mensen WEL kunnen, en houden rekening met beperkingen. Samen zijn we aan het werk.
Ben jij opzoek naar een baan, of heb je moeite met je baan behouden? Jobstap helpt en ondersteunt. De schakel tussen jou en je werkgever die iedereen tevreden maakt.
Organisaties ontstaan vanuit enthousiasme, innovatie en creativiteit, maar worden succesvol gemaakt door de mensen die er werken. Passie, plezier & prestatie van medewerkers is hierbij essentieel. Het is onze missie het beste uit uw medewerkers en dus uit uw organisatie te halen.
Op 31 januari om 12.30 reed de limousine van Radio 538 voor om samen met 8 medewerkers van het hoofdkantoor van Jobstap op "lunchtour" te gaan. Al op 11 november van vorig jaar werd deze limo-lunch gewonnen met het goede antwoord op de quiz-vraag: "Wat is de ziel van de fles". De medewerkers hebben genoten van een heerlijke lunch. Echt super! Hans (chauffeur) is ook geweldig.